Dodany: 2013-02-19 08:40:17

 

Występowanie wodyWoda na świecie jest ograniczonym zasobem i to dość mocno. Występuje w środowisku naturalnym w różnych odmianach mamy słodką i słoną. Wody słonej jest więcej a do picia nadaje się tylko słodka, niestety nawet filtry do wody warszawa nie są w stanie odsolić wody morskiej.

 

To proces bardzo złożony i skomplikowany możliwy do przeprowadzenia tylko za pomocą specjalnej maszyny. Póki co muszą wystarczyć filtry do wody warszawa nim te urządzenia do odsalania będą dostępne na prywatny użytek każdego w jego własnym domu. Woda słodka jest obecna w naszym środowisku w formie naziemnej i gruntowej. Naziemna to woda w jeziorach, morzach, rzekach gruntowa to rzeki podziemne itp.

 

Woda jest też obecna pod trzema postaciami ciekłej, stałej jako lód i gazowej jako para wodna. Woda nadaje się do picia tylko i wyłącznie w formie ciekłej to oznacza, że do filtry do wody warszawa musimy mieć wodę w postaci ciekłej. Woda występuje nierównomiernie na naszej planecie np. w Afryce jest wiele krajów, które mają duże problemy z dostępem do wody i jej zasobami na świecie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Występowanie wody
Nick: