Dodany: 2013-05-07 09:38:50

 

Przechowalnie owoców i warzywWarzywa i owoce, które wędrują na nasze stoły zanim do nas trafią muszą zostać przetransportowane z różnych rejonów świata, dlatego ważne jest odpowiednie ich przechowywanie.

 

Chłodnictwo Lublin w tym przypadku również ma zastosowanie, ponieważ warzywa i owoce wymagają specjalnych warunków, gdyż w innym przypadku po kilku dniach będą zepsute i niezdatne do spożycia. Chłodnictwo Lublin oferuje odpowiednie chłodnie z odpowiednimi parametrami. Ważne jest, aby podczas przechowywania warzyw i owoców zadbać o odpowiednią temperaturę, wilgotność, a także musi zostać zachowana odpowiednia cyrkulacja powietrza o odpowiednim składzie gazowym.

 

Dzięki tak zaawansowanym technologiom, które nam gwarantuje chłodnictwo Lublin możemy cieszyć się świeżymi warzywami przez długi czas oraz dzięki tym chłodniom w zimowe dni możemy spożywać świeże pomidory, sałatę czy owoce przywiezione z Hiszpanii czy Grecji w specjalnych urządzeniach chłodzących. Polskie jabłka również przez cały rok przechowywane są w chłodniach, które gwarantują zachowanie ich jakości i wartości odżywczych..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Przechowalnie owoców i warzyw
Nick: