Dodany: 2014-04-11 11:31:09

Wentylacja mechaniczna - cenyWiadomo, że za komfort trzeba płacić i dotyczy to właściwie każdej sfery życia. Jeśli ktoś chce mieć wygodę, to musi liczyć się z kosztami. Tak samo jest w przypadku domu i instalacji, jakie w nim montujemy. Przykładem może być chociażby montaż wentylacja mechaniczna. Ile kosztuje taki luksus w domu?

 

Generalnie montaż wentylacja mechaniczna jest nieporównywalnie droższy, od tradycyjnej wentylacji grawitacyjnej. Tutaj wszystkie elementy są znacznie droższe, a dochodzą jeszcze dodatkowe części, które nie pojawiają się w wentylacji grawitacyjnej. Może zacznę od początku. Na początek trzeba wziąć pod uwagę cenę montażu instalacji wentylatorów w domu. Jest to koszt od dwóch, do nawet czterech tysięcy złotych.

 

Całkiem sporo, a to jeszcze nie koniec wydatków. Dochodzi do tego cena rekuperatora, który zapewnia ogrzewanie powietrza. Jest to najdroższa część w całej instalacji i kosztuje od trzech, do nawet dziesięciu tysięcy złotych. To bardzo dużo, nawet jak na taki komfort jak wentylacja mechaniczna..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Wentylacja mechaniczna - ceny
Nick: