Dodany: 2013-05-07 09:41:15

 

Agregaty wody lodowejChłodnictwo Lublin, które oferuje urządzenia chłodnicze dla przemysłu czy gospodarstw domowych uzależnione jest od czynnika chłodzącego, który odpowiada za cały proces schładzania komór.

 

Na rynku istnieją urządzenia, które działania opierają głównie na zastosowaniu freonu, amoniaku, suchego lodu czy wody lodowej. Urządzenia wykorzystujące ten ostatni czynnik w postaci wody lodowej, działają na zasadzie wymiany ciepłej cieczy. Dokładnie agregaty wody lodowej odpowiadają za odprowadzanie nagrzanej, ciepłej wody i oziębienie jej, a następnie wprowadzenie ochłodzonej cieczy w obieg.

 

Chłodnictwo Lublin wykorzystuje takie agregaty w sprężarkach spiralnych czy tłokowych. Agregaty wykorzystujące wodę lodową mają większe znaczenie w innych branżach na przykład w klimatyzacji, farmacji czy w przemyśle. Wszystko zależy od potrzeb i możliwości klienta, który chce zaopatrzyć się w odpowiednie urządzenie chłodnicze. Chłodnictwo Lublin to nowoczesna technologia, która dzięki swej różnorodności dociera do bardzo dużej liczby użytkowników..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Agregaty wody lodowej
Nick: