Dodany: 2013-05-07 09:37:24

 

MroźnieNa rynku polskim istnieją przedsiębiorstwa, które zajmują się przetwórstwem mięsa, wymagającego specjalnych mroźni, gdyż chłodnie w tym przypadku nie będą odpowiadać warunkom przechowywania.

 

Chłodnictwo Lublin dzięki nowym technologiom oferuje bogatą ofertę komór mrożących oraz komór głębokiego mrożenia, wszystko, bowiem zależy od potrzeb klientów. Mroźnie to urządzenia, w których przebiega sprawny proces mrożenia, dzięki odpowiedniej izolacji komór oraz odpowiednim agregatom i zewnętrznym sterownikom, które odpowiadają za utrzymanie żądanej temperatury i wilgotności.

 

Chłodnictwo Lublin z wykorzystywaniem mroźni ma zastosowanie w przechowywaniu mięs, lodów, mrożonych warzyw i owoców, produktów garmażeryjnych, ryb i innych produktów dostępnych w ofercie firm. Chłodnictwo Lublin oferuje urządzenia, które są przeznaczone do przechowywania żywności, dlatego w tym celu urządzenia przechodzą badania i kontrole, aby zapewnić bezpieczeństwo użytkowania mroźni. Przyznane atesty gwarantują również bezpieczeństwo pracy osób pracujących w mroźniach czy chłodniach..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Mroźnie
Nick: