Dodany: 2014-04-11 13:20:30

 

Inteligentne domy – zarządzanie wentylacją na odległość Za komfort trzeba płacić. Każdy chciałby mieć dom, w którym część rzeczy dzieje się automatycznie albo zgodnie z tym, jak je wcześniej zaprogramujemy. To daje bardzo duży komfort i oszczędność czasu, które każdy ma coraz mniej. Dlatego stworzono system domu inteligentnego, który właśnie za takie opcje odpowiada. W taki system można wbudować również wentylacja mechaniczna i odpowiednio ją zaprogramować.

 

Taka wentylacja mechaniczna jest znacznie lepsza od grawitacyjnej właśnie dlatego, że pracuje automatycznie, bez względu na warunki atmosferyczne. Zapewnia stale świeże i czyste powietrze w domu. To niezwykle wygodne. Dlatego właśnie warto taką wentylacja mechaniczna podłączyć pod system inteligentnego domu i sterować wszystko za pomocą jednego komputera.

 

Jeśli wyjeżdżamy, możemy ustalić że wentylacja mechaniczna będzie pracowała na zmniejszonych obrotach i zaoszczędzi pieniądze. A zimą, kiedy wracamy do domu po długiej nieobecności, możemy nastawić ją na ogrzewanie powietrza i przygotować dom na swój przyjazd..

Nick: